Güvenli ve Konforlu Şehir İçi Ulaşım

E-Posta Adresimiz bilgi@karabukulasim.com.tr

Telefon Numaramız 0 370 502 11 78

Başkanın Mesajı

Ana Sayfa » Başkanın Mesajı

Sevgili hemşehrilerim,

Hepimizin hedefi, hayatın güvenli ve güzel bir şekilde aktığı, mutlu bir şehirde yaşamaktır…

Bu nedenle ulaşım sorunlarının çözümü, hayatımızı da bütünüyle olumlu etkileyecektir. Güzel fikirler, ciddi projeler ve büyük, doğru yatırımlar sayesinde, şehirimizin kalkınması, güçlenmesi ve daha mutlu hale gelmesi mümkün olacaktır.

Aksi takdirde bu şehirlerde ne yaparsak yapalım, Yerel yönetimler olarak düzeni sağlayamayız. Hemşehrilerimizin yüzünü güldüremeyiz. Çevre yatırımları da, kentsel dönüşüm projeleri de, eğitim, sağlık, Sosyal yaşam merkezleri, Bilim merkezleri ve  kültür yatırımları,da tamamıyla ulaşım hizmetlerinin kalitesi oranında değer kazanır.

Hem şehir sakinlerimizin, hem de şehrimizden gelip geçenlerin ulaşım imkânlarını genişletmek durumundayız. Şehrin her köşesini ulaşılabilir kılmamız gerekiyor.

Bu nedenle, Karabük Belediyesi olarak ulaşım yatırımlarına özel bir önem veriyoruz. Bütçemizin en büyük kısmını ulaşıma ayırıyoruz.

Trafiğin düzenli ve güvenli akması, bizim için bir gurur meselesidir. Günümüzde hayat, ileri teknoloji ekseninde şekilleniyor. Ulaşım konusunu bundan ayrı düşünemeyiz.

Karabük Belediyesi Ulaşım A.Ş. üstün teknolojik alt yapısı, iyi eğitimli personelleriyle kent için bir gurur kaynağı olmuştur…

Altını çizerek söylüyorum:

Kaliteli bir yaşam için, hemşehrilerimizin hak ettiği standartları Karabük’e getirmeye devam edeceğiz…

Yolunuz her daim açık olsun.

Karabük Belediye Başkanı

Özkan ÇETİNKAYA

 

  • Kategoriler